Als kandidaat op plaats 4 voor de Provincieraadsverkiezingen van oktober 2018 heb ik 2 drijfveren: een stem geven aan Tervuren in Vlaams-Brabant en meebouwen aan de toekomst van Vlaams-Brabant, de jongste provincie van ons land.

Want ja, de provincie is belangrijker en nuttiger dan dat velen denken, ook voor Tervuren. De provincie is erg aanwezig in onze gemeente dankzij haar investeringen in betaalbaar wonen (Vlabinvest projecten/Elk zijn Huis), veiligheid aan onze schoolpoorten (fietsstallingen en snelheidsremmers) en culturele initiatieven (Klaprozenveld aan Panquin).  

De provincie staat tussen het lokale en het Vlaamse niveau en pakt uitdagingen aan die de gemeenten niet alleen kunnen dragen. De provincie voert dus een bovenlokaal beleid, zeg maar een streekbeleid, zonder de rechtstreekse verbinding met de burger te verliezen. 

De inzet voor de komende provincieraadsverkiezingen is:

 •  Maximale investeringen in veilig fietsverkeer 
  ==> 100 km nieuwe fietssnelwegen (zoals Leuven-Brussel)
 • Woningen op maat in een veilige buurt 
  ==> investeren in renovatie en sociale woningen
 • Toerisme en vrije tijd 
  ==> fiets- en wandelroutes, natuurgebieden, erfgoed en logiesaanbod
 • Slim waterbeheer 
  ==> inwoners beschermen tegen overstromingen
 • Lokaal innovatief ondernemen en klimaatbeleid 
  ==> investeren in digitalisering en innovatie, hernieuwbare energie en schone lucht

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.